Kategorie:

Wystawa JIMTOF 2018 – TOKIO

Szanowni Państwo,

w dniach 1 – 6 listopada Spółka CARPA Industry Support gościła na wystawie JIMTOF 2018 w Tokio. JIMTOF to jedna z największych międzynarodowych wystaw przemysłowych. Wydarzenie JIMTOF ma miejsce co dwa lata i gromadzi światowych producentów.

Podczas naszego wyjazdu odwiedziliśmy naszych kluczowych dostawców. Zapoznaliśmy się z prezentowanymi nowościami, które ukarzą się na rynku w 2019 roku. Kilku nowych japońskich producentów złożyło nam oferty współpracy. W związku z tym, już wkrótce otrzymacie Państwo informacje o nowych możliwościach dostaw w CARPA Industry Support.

Odwiedziliśmy także linie produkcyjne kilku naszych japońskich partnerów. Wizyty utwierdziły nas w przekonaniu, że Spółka CARPA Industry Support reprezentuje producentów najnowszych technologii i o najwyższych standardach jakości i ekologii.

W przyszłości wykorzystamy zgromadzoną wiedzę na rodzimym, polskim rynku.

Zapewniamy Państwa, że dołożymy starań, aby oferta Spółki CARPA Industry Support – czerpiąc z japońskich wzorców – dostarczała Państwu sprawdzone i nowoczesne produkty oraz inteligentne rozwiązania technologiczne.

 

Dodaj komentarz