Japońskie narzędzia EIGHT Tool już w CARPA Industry Support Wroclaw – Poland

EIGHT Tool jest jedynym producentem w Japonii i jednym z dwóch producentów na świecie specjalizujących się w kluczach sześciokątnych. Od początku swojej działalności EIGHT Tool dostarcza bezpieczeństwo i satysfakcję z wysokiej jakości produktów wytwarzanych w japońskim systemie zorientowanym na precyzję i trwałość.

Co decyduje o jakości klucza? Jednym z elementów jest wytrzymałość na skręcanie. Aby produkty były nienaruszalne nawet przy zastosowaniu dużego momentu obrotowego wymagana jest najlepsza równowaga między twardością i sprężystością.

LINK DO KATALOGU

EIGHT Tool wykorzystuje opatentowany stop jako materiał, który został skomponowany po latach testów. Można powiedzieć, że nie ma nic lepszego niż materiał stosowany przez EIGHT Tool do produkcji klucza sześciokątnego/imbusowego i Torx. Specjalny stop jest dostępny tylko dla EIGHT Tool, wyspecjalizowanego producenta, który wytwarza 1,2 miliona kluczy sześciokątnych/imbusowych miesięcznie.

Kolejnym ważnym elementem jest proces obróbki cieplnej, pozwalający na maksymalne wykorzystanie najlepszej jakości materiału. Specjalna obróbka cieplna i inne profesjonalne technologie produkcji kluczy sześciokątnych sprawiły, że firma EIGHT Tool jest rozpoznawalna na całym świecie.

Teraz CARPA Industry Support dostarcza oryginalne klucze sześciokątne/imbusowe i Torx japońskiego producenta EIGHT Tool na rynku polskim. Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń na nr tel. + 48 71 794 74 70 lub napisz na info[at]carpa.pl