japonski mikrosilnik dostępny w carpa

E-FORCE japońskie systemy mikrosilników

japonski mikrosilnik do pracy w przemysle
japoński mikrosilnik E-FORCE

CARPA Industry Suport jako wyłączny dystrybutor japońskich systemów mikrosilników bezszczotkowych prezentuje najdoskonalszy model E-FORCE. 

System mikrosilników E-FORCE Japan wyróżnia się oryginalnością, niezawodnością, ergonomią i oszczędnością. E-FORCE posiada dodatkowe zabezpieczenie głowicy przed zabrudzeniami pojawiającymi się przy pracy, co wydłuża żywotność urządzenia.

E-FORCE to także szybki i intuicyjny montaż głowicy silnika. Dodatkowo precyzyjne regulacja obrotów silnika znajduje się na rękojeści – jest to wygodny i niewielki suwak. Sama rękojeść waży niewiele więcej niż przeciętny smartfon, co wydłuża możliwość pracy i zwiększa doskonałość obróbki oraz niweluje ryzyko kontuzji obsługującego w przyszłości.

Kliknij aby zobaczyć katalog.

E-FORCE to bezszczotkowy silnik, który w trakcie pracy zachowuje niską temperaturę pracy. Dzięki temu jest komfortowym i bezpiecznym urządzeniem. E-FORCE to możliwość prędkości operacyjnej do 40 000 i 20 000 obrotów na 1 min.

Co wyróżnia E-FORCE to także mniejsze gabaryty sterownika, a więc również więcej miejsca na stanowisku pracy (kliknij aby zobaczyć film).

E-FORCE posiada serwis narzędzi w Polsce, zatem oferujemy krótszy czas napraw i serwisowania.

Już teraz zamów w CARPA Industry Support prezentację oryginalnych japońskich systemów polerskich bezszczotkowych mikrosilników E-FORCE.

Skontaktuj się z nami:

info[at]carpa.pl lub tel.: + 48 71 794 74 70