Kategorie:

PRZEMYSŁOWA WIOSNA NA TARGACH KIELCE 28 – 30 MARCA 2017

logologo_kielce

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na Jubileuszową edycję Salonu Technologii Obróbki Metali na Targach w Kielcach. Będzie to nasza pierwsza tego typu prezentacja jako uczestnika targów technologiczno – przemysłowch. Na naszym stoisku łącznie z współwystawcą, japońskim producentem elastycznych materiałów do szlifowania i polerowania zaprezentujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne w tym zakresie.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, oraz udziału w Targach.

Razem z nami, około 700 innych firm będzie prezentować się w kategoriach: tool – obrabiarki, narzędzia; laser – lasery przemysłowe oraz blech and cutting – obróbka blach. Tegoroczną nowością będą „prezentacje w ruchu 200 maszyn hybrydowych, do cięcia plazmą i cięcia laserowego prezentowanych w ruchu i kolejna edycja DNI DRUKU 3D z 90 drukarkami czy startujący w tym roku LASER DAY” – jako równoległa impreza.

Aby uzyskać zaproszenie uprawniające do BEZPŁATNEGO wejścia na teren Targów należy pobrać ze strony plik, wydrukować zaproszenie oraz WPISAĆ W OKIENKO (górny lewy róg) nasz numer stanowiska A – 38.

Więcej szczegółów na http://www.targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,przemyslowa-wiosna-tylko-w-targach-kielce,10145.chtm.

Kielce 28 – 30 marca 2017
Zapraszamy

Dodaj komentarz