klucze sześciokątne EIGHT Tool w zestawie
Kategorie:

Imbusy EIGHT Tools | klucze sześciokątne jakości premium

EIGHT Tools to klucze imbusowe i proste oraz Torx

EIGHT Tools jest czołowym producentem kluczy sześciokątnych (tzw. hex) w Japonii i jednym z najlepszych producentów na świecie specjalizujących się w tych narzędziach. Od początku swojej działalności EIGHT Tools słynie z wysokiej jakości produktów wytwarzanych w japońskim systemie zorientowanym na precyzję i trwałość.

Co decyduje o jakości klucza?

Jednym z elementów jest wytrzymałość na skręcanie. Aby produkty były nienaruszalne nawet przy zastosowaniu dużego momentu obrotowego, wymagana jest najlepsza równowaga między twardością i sprężystością. EIGHT Tools bazuje na opatentowanych stopach używanych do produkcji swoich kluczy. Kolejnym ważnym elementem jest proces specjalnej obróbki cieplnej, pozwalający na maksymalne wykorzystanie najlepszej jakości materiału.

Poznaj ofertę kluczy EIGHT Tools dla Twojej narzędziowni

W naszej ofercie EIGHT Tools znajdują się precyzyjne rozwiązania dla każdej profesjonalnej narzędziowni. Przedstawiamy poniżej najlepsze i najciekawsze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z katalogami.

  • Klucze proste oraz imbusowe sześciokątne (tzw. klucze hex) z kolorowymi rękojeściami.
  • Klucze krzyżowe sześciokątne.
  • Klucze sześciokątne typu T.
  • Klucze typu Torx.
  • Klucze sześciokątne w formie scyzoryka wielofunkcyjnego (multitool).

Producent EIGHT Tools oferuje również specyficzne rozwiązania takie jak zakończenia kluczy sześciokątnych głowicami stożkowymi lub kulkowymi.

Szukasz innych rozwiązań? Zobacz nasze propozycje na głównej stronie firmowej carpa.pl

CARPA Industry Support dostarcza oryginalne klucze imbusowe oraz proste sześciokątne, a także Torx japońskiego producenta EIGHT Tools na rynku polskim. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

Zadzwoń +48 71 794 74 70 lub napisz do nas info[at]carpa.pl

Dodaj komentarz