mikrosilnik i sterownik E-FORCE
Kategorie:

Mikrosilnik E-FORCE

szlifierka, pilnikarka, frezarka do pracy w przemysle

Mikrosilnik bezszczotkowy E-FORCE od CARPA Industry Support

Nasza oferta ciągle się powiększa. Tym razem z dumą prezentujemy system japońskich mikrosilników E-FORCE. Jest on z powodzeniem stosowany jako szlifierki ręczne, frezarki, pilnikarki czy urządzenia polerujące w przemyśle. Bezszczotkowe silniki japońskich urządzeń E-FORCE to doskonałe wyposażenie stanowisk pracy.

System mikrosilników E-FORCE wyróżnia się oryginalnością, niezawodnością, ergonomią i oszczędnością. Producent stawia na wielką moc w małym urządzeniu. Sterownik ma powierzchnię jak typowy zeszyt formatu A5. Przekonaj się o tym z wideo o produkcie.

Co wyróżnia mikrosilnik E-FORCE?

Głowica z mikrosilnikiem jest precyzyjnie wykonana w całości z metalu. Każda szlifierka E-FORCE posiada dodatkowe zabezpieczenie głowicy przed zabrudzeniami pojawiającymi się przy pracy, co wydłuża żywotność urządzenia. Rękojeść jest niezwykle stabilna, szczelna oraz estetyczna. E-FORCE to także szybki i intuicyjny montaż głowicy silnika poprzez prostą blokadę. Precyzyjna regulacja obrotów znajduje się na rękojeści. Jest to wygodny i niewielki suwak. Sama rękojeść waży niewiele więcej niż przeciętny smartfon. Daje to możliwość lekkiej pracy i zwiększa doskonałość obróbki oraz niweluje ryzyko kontuzji obsługującego w przyszłości.

Wydajny silnik i sterownik daje możliwość prędkości operacyjnej do 20 000 i 40 000 obrotów na 1 min. Sterownik posiada dwa wyjścia do podłączenia silników.

Szlifierka i pilnikarka w jednym

Producent zapewnia szeroki wybór głowic. Szybki montaż pozwala na elastyczną pracę i zmianę zadań. Z łatwością zmienisz głowicę standardowej szlifierki prostej na szlifierkę kątową, pilnikarkę z amortyzacją lub zamontujesz głowicę z pasem ściernym. Montaż trzpieni odbywa się poprzez najprostsze blokowanie przez przekręcanie. Do silników od E-FORCE producent proponuje zastosowanie aż 9 różnych końcówek. Są to między innymi końcówki obrotowe, kątowe (60° oraz 90°) lub szlifierka taśmowa z regulacją kąta pracy.

rękojeść mikrosilnika E-FORCE

Oferujemy również silniki rotacyjne, o których wyczerpująco napisano w katalogu. Producent poleca ich zastosowanie np. w technice dentystycznej czy rękodziele precyzyjnym. Są one wykonane tak precyzyjne, jak rękojeści podstawowych silników.

Perfekcyjna szlifierka, pilnikarka lub frezarka dla profesjonalnych narzędziowni

Nasz produkt polecamy do pracy nad formami metalu. Mikrosilnik jako szlifierka, frezarka lub pilnikarka znajdzie zastosowanie w procesie tłoczenia elementów metalowych wymagających dalszej obróbki precyzyjnej. Urządzenie E-FORCE z oferty CARPA Industry Support doskonale sprawdzi się w produkcji tworzyw sztucznych, w ramach której stosowane są wtryskarki.

E-FORCE to bezszczotkowy silnik, który zachowuje niską temperaturę pracy. Dzięki temu jest komfortowym i bezpiecznym urządzeniem. Sterownik posiada ekran, na którym można śledzić prędkość obrotów. Kolorowe diody LED ostrzegają przed przeciążeniem.

Serwis urządzeń na wyciągnięcie ręki

Gwarantujemy bezproblemową obsługę i wieloletnie działanie silników E-FORCE w roli szlifierki lub urządzenia polerującego. Mimo to polecamy się jako wyspecjalizowany serwis urządzeń E-FORCE. Jesteśmy serwisem silników bezszczotkowych oraz narzędzi w Polsce. Oferujemy krótszy czas napraw i serwisowania, które odbywa się we Wrocławiu.

Zamów w CARPA Industry Support prezentację oryginalnych japońskich systemów polerskich bezszczotkowych mikrosilników E-FORCE.

Skontaktuj się z nami info[at]carpa.pl lub tel. +48 71 794 74 70

Dodaj komentarz