Kategorie:

Relacja – Targi STOM TOOL Kielce 2017

Szanowni Państwo,

Jak już informowaliśmy nasza Spółka CARPA Industry Support w dniach 28 – 30.03.2017r. prezentowała najnowsze materiały japońskiej firmy DAIWA RABIN na wystawie STOM TOOL w Kielcach.

Na wystawie gościliśmy przedstawicieli japońskiego producenta, którzy prowadzili pokazy użycia i zastosowania elastycznych materiałów ściernych.

Elastyczne materiały typu CM okazały się bezkonkurencyjne podczas usuwania aluminium z miejsc nie pożądanych. Wszędzie tam gdzie w procesie odlewania aluminium pozostają aluminiowe zabrudzenia można, a nawet należy stosować produkty japońskie elastyczne produkty DAIWA RABIN. Stosowanie wspomnianych elastycznych materiałów skraca czas obsługi i zwiększa bezpieczeństwo Państwa kosztownych narzędzi w procesie odlewania aluminium.

Usuwanie aluminiowych zanieczyszczeń pozostających na twardych poblog-kielcewierzchniach, których nie możemy w żaden sposób uszkodzić już nie stanowi problemu. Podczas prezentowanych pokazów wielu odwiedzających miało możliwość osobiście przekonać się, że można w prosty i szybki sposób bez uszkodzeń materiału zabrudzonego usunąć przyklejone aluminium.

Należy także wspomnieć, że elastyczne materiały wykonują dwie czynności w jednej. Podczas usuwania aluminiowych zanieczyszczeń zapolerowują one powierzchnię pozostawiając ją wygładzoną z delikatną dopuszczalną rysą.

Duże zainteresowanie wzbudziły elastyczne materiały z domieszką ziarna diamentowego, którymi podczas polerowania osiągnięcie powierzchni lustrzanych nie stanowiło problemu.

Jako autoryzowany sprzedawca japońskich osełek firm SUPERSTONE Pro i AAA zaprezentowaliśmy najnowsze produkty obydwu firm. Na szczególna uwagę zasługują ceramiczne osełki SUPERSTONE Pro o podwyższonej odporności na wysoka temperaturę. Dla zwiększenia ekonomii pracy dostarczamy osełki SUPERSTONE Pro w dwóch długościach 100 i 150mm. Wszędzie tam gdzie powinniśmy pracować pilnikarkami możemy używać osełek SUPERSTONE Pro. Tam gdzie wymagany jest ruch obrotowy użycie osełek SUPERSTONE Pro w postaci walca jest równie łatwe, a powierzchnia przejmuje pożądany kształt i chropowatość.

Wystawa przyniosła nam wiele kontaktów z nowymi potencjalnym klientami, którzy dotychczas stosowali znane na rynku materiały i rozwiązania. Materiały, które prezentowaliśmy wzbudziły ogromne zainteresowanie. Próbki, które klienci otrzymali pozwolą na dalsze prowadzenie testów już bezpośrednio na stanowiskach pracy w firmach naszych klientów.

Dziękujemy Państwu za tak duże zainteresowanie naszymi produktami.targi kielce

Dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku na wystawie STOM TOOL 2017 w Kielcach.

Dodaj komentarz