Kategorie:

Japońskie narzędzia pneumatyczne i elektryczne

Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych japońskich partnerów przedstawimy Państwu narzędzia, które są szczególnie przez nich polecane ze względu na bezawaryjność, wydajność, ergonomię, dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Nasza Spółka CARPA Industry Support wyłącznym dystrybutorem narzędzi japońskiego producenta U-TOOL. Są to narzędzia, o zakresie uchwytów 3 i 6mm, różnej mocy i prędkości obrotowej. Ze względu na dostępny szeroki zakres parametrów zawsze możemy zaproponować odpowiednie narzędzia dla Państwa potrzeb. Dla prac z japońskimi elastycznymi trzpieniami DAIWA w klasie Standard i Rapeed proponujemy szlifierki o prędkościach obrotowych 30000 i odpowiednio 50000 obr. / min.

Dla użytkowników elastycznych tarcz szlifiersko-polerskich IT CUP firmy DAIWA proponujemy dedykowaną szlifierkę kątową U-TOOL Typ U-104GR. Odpowiednio dobrany uchwyt i zakres prędkość obrotowych zapewniają bezpieczeństwo pracy i prawidłowy przebieg procesu obróbki.

Dla prac w trudnodostępnych miejscach proponujemy narzędzia o specjalnych głowicach np.: kątowych, wydłużonych lub o mniejszych średnicach. U-TOOL to także klucze pneumatyczne w klasach standard i haevy duty. Proste, kątowe, z regulacją i ograniczeniem siły. To kilka parametrów, które charakteryzują klucze pneumatyczne U-TOOL.

Link do katalogu U-TOOL TUTAJ.

Kolejną sprawdzoną japońską firmą produkująca narzędzia pneumatyczne to UHT. Pilnikarki UHT TurboLap to możliwość wyboru narzędzi o ruchu posuwisto-zwrotnym i ruchu bocznym /swing/. UHT TuboLap to pilnikarki, które nie mają sobie równych. Model TLL-07 to mistrz w swojej klasie. Zapewnia trwałość, niski poziom hałasu i wibracji. Skok tłoka i częstotliwość zapewniają delikatną i precyzyjną obróbkę.

Do prac pilnikarkami UHT TurboLap szczególnie polecamy pilniki również japońskiego producenta SuperStone Pro. Nasza Spółka CARPA Industry Support importuje bezpośrednio od producenta osełki SuperStone Pro.

Nowe osełki SuperStone Pro mogą pracować w temperaturze do 160 stopni Celsjusza.

Katalog UHT szlifierki.   Katalog UHT pilnikarki.

Dla prac stanowiskowych w długotrwałej precyzyjnej obróbce polecamy japońskie sterowniki elektroniczne GRANDE.

Sterownik GRANDE to możliwość płynnej regulacji prędkości obrotowej w zakresie od 0 do 50000 obr./min., zmiany obrotów prawych i lewych obrotów mikrosilnika, wykorzystania funkcji tempomatu, zmiany parametrów sterownika ręcznie lub za pomocą przycisku nożnego. Trwała obudowa czyni sterownik bardzo odpornym na przemysłowe środowisko pracy. Sterowniki GRANDE w połączeniu z mikrosilnikami japońskiego producenta URAWA komponują zestaw do bardzo precyzyjnych prac stanowiskowych w zakresie szlifowania i polerowania.

URAWA to mikrosilniki o wielu możliwościach doboru kształtu, gabarytów, mocy i prędkości obrotowej. URAWA to także głowice mikrosilników od standardowych do specjalnych w zakresie długości, średnicy, ciężaru, kąta i średnicy uchwytów. Mikrosilniki opisywanej firmy cechują się lekką i bezawaryjną konstrukcją. Jakość wykonania powoduje ciche precyzyjne działanie. Sterowniki GRANDE posiadają dwa bezpieczne uchwyty do przechowywania używanych mikrosilników.

Katalog GRANDE mikrosilniki.

Wszystkie opisywane produkty posiadają dopuszczenia do obrotu i użytkowania na rynku europejskim. Tylko narzędzia posiadające dopuszczenia do obrotu i użytkowania zapewniają bezpieczeństwo Twoich pracowników.

Zapraszamy do dyskusji.

DSC_1060eDSC_1075eDSC_1078eDSC_1086e

Dodaj komentarz